: Trakya R© Model Hüseyin KARTOL
   
HAKKIMIZDA

Sevgili RC&Model ile Uğraşan Arkadaşlar İş Bu Site Benim Kendi İmkanlarım Ve Tasarımımın Sonucunda Oluşturulmuş , Kişisel Bir Web Platformudur.EDİRNE/KEŞAN Türk Hava Kurumu 'nun Vermiş Olduğu Maddi&Manevi Destek Sayesinde KEŞAN THK 'nın Bünyesinde Kurmuş Olduğumuz Halen Başkanı Olduğum Sivil Havacılık Sportif Faaliyetler& Model Uçak Kulübü İle KEŞAN THK İle İşbirliği İçersinde Gerek Lise Gerekse İlköğretimde Başlangıç(ATA) Tekamül(Filamingo) Model Uçak kursları Açmakta,Genel Olarak Trakya Bölgesinde Olan Faaliyetler Ve Havacılığı Sevdirmek Amaçlı Olup Hiç Bir Menfaat Güdülmeksizin Hizmet Verilmektedir.Sitemizde Yaptığımız Modellerin Videolarını Ve Hakkındaki Bilgilerini Bulabilirsiniz.

Sitede Genel Olarak Hazır Alıp Uçurmaktan Ziyade Kendi Modellerimizi Kendimiz Yapmak Modellerin Yapılışlarını Anlatmak Ve Boş Vakilerimizi Daha Eğlenceli Şekilde Değerlendirmek Gerçek Amacımızdır.Sizde Bizim Aramızda Yer Almak İsterseniz Bize Ulaşabilir, Sitemizde Yerinizi Alabilirsiniz.

Hüseyin KARTOL

Hüseyin Kartol

Türk Hava Kurumu Keşan Şubesi Havacılık Kulübü Başkanı

Eyyüp KAVAZLAR

Türk Hava Kurumu Keşan Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ahmet BAYRAKTAR

Türk Hava Kurumu Keşan Şubesi Üyesi

Can UÇAK

Türk Hava Kurumu Keşan Şubesi Havacılık Kulübü Asil Üyesi

Yücel TOP

Türk Hava Kurumu Keşan Şubesi Saymanı

Mehmet KORU

Türk Hava Kurumu Keşan Şubesi Havacılık Kulübü Asil Üyesi

Trakya RC Model ,Trakya da radyo kontrollü (RC) modeller ile uğraşan Hüseyin KARTOL , Eyyüp KAVAZLAR , Ahmet BAYRAKTAR , Can UÇAK , Yücel TOP , Mehmet KORU'nun oluşturduğu kişisel internet platformudur. Bu platformda aktivite günlerimizde çekim yaptığımız video ve resimlerimizi yayınlamaktayız.

Bu platformun amacı ; radyo kontrollü her tür uçak, helikopter planör vs. modelleri Trakya' da yaşayanlara tanıttırarak hep beraber hoşça, zevkli vakit geçirmektir. Hiç bir ticari amaç gütmeyen TRAKYA RC Model bu hobiye girmek isteyenlere her zaman kapılarını sonuna kadar açmaktan mutluluk duyar.

Web Dizayn